Copyright Umay Danışmanlık 2017

       UMAY Pedagojik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim ve Gelişim Projeleri Uygulama Merkezi, çocuklara ve ebeveynlere yönelik olarak kişiye özgü bir sağaltım ekolü belirlemiş, ruh sağlığını koruma, tedavi etme ve izleme çalışmalarını sürdüren, psiko-etik kurallara bağlı, bünyesinde, alanında uzman kişilerin bulunduğu, pedagoji alanındaki deneyiminin kökleri 25 yıla uzanan, Duygu Çataltaş Sıpçıkoğlu'nun kurucusu olduğu kurumsal bir ailedir.

                                   

       Her bireyin özel olduğu bilinciyle hareket eden merkezimiz, içinde rol aldığı projelerle ruh sağlığına hizmet etmeye ve toplumsal değer alanları oluşturmaya devam etmektedir. İçerisinde, çeşitli psiko-eğitimlere yer veren, çocuk-ergen ve aile terapilerinin yapıldığı merkezimiz, bugün Duygu Çataltaş Sıpçıkoğlu’nun öncülüğünde, yetiştirdiği ekip ile birlikte ilk günkü heyecan ve azimle toplum ve ruh sağlığına hizmet vermeye devam etmektedir.

 

       Kurumumuzda pedagojik ve psikolojik danışmanlığın yanı sıra çocuk ve ergenler için sosyal, zihinsel ve duygusal becerilerin geliştirilmesine yönelik grup çalışmaları ile ebeveynlere, meslektaşlara ve alana ilgi duyan herkese yönelik seminerler, atölyeler ve sertifikalı eğitimler yapılmaktadır.

 

       “Çocuğum İçin” Projesi kapsamında kurulan Umay PD YouTube kanalımızda ebeveynlere yönelik eğitim videoları ile çocuklar için masallar ve belgeseller yayınlanmaktadır.